KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491305

nr 1349 1305

Hans-Ragnar Berntson, kustlandskap. Signerad, numrerad -81. Olja på duk, 46x64 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:33:07